تبلیغات
بازارکار و آگهی های استخدام - جدیدترین رتبه بندی دانشگاههای دنیا، صعود خیره کننده دانشگاه صنعتی شریف
جدیدترین آگهی های استخدامی دولتی و غیر دولتی

ما را در گوگل محبوب کنید


پایگاه تایمز در دومین سال از انتشار رتبه بندی دانشگاههای جهان بدون حضور پایگاه QS، گزارش جدید خود را از رتبه دانشگاههای جهان منتشر کرد که بر اساس آن دانشگاه صنعتی شریف برای اولین بار در رتبه ای میان 301 تا 350 قرار گرفته است.
به گزارش خبرگزاری مهر، این پایگاه 13 شاخص جدید به منظور تعیین سطح تمامی فعالیتهای دانشگاههای جهان از آموزش گرفته تا انتقال دانش در نظر گرفته است که این 13 شاخص در پنج دسته آموزش، تحقیقات، میزان ارجاع به مقالات، درآمد صنعتی و ترکیب بین المللی دسته بندی شده اند.
بر اساس این رتبه بندی جدید دانشگاه صنعتی شریف بر خلاف سال گذشته که هیچ رتبه ای به دست نیاورده بود، در رتبه 301 تا 350 پس از دانشگاه هایی مانند دانشگاه “اسپینزای ایتالیا و دانشگاه شانگهای جیائو تونگ چین و پیش از دانشگاههای فلوریدای جنوبی آمریکا و دانشگاه استریلینگ انگلستان رتبه بندی شده است. این در حالی است که در رتبه بندی سال گذشته تایمز دانشگاه های ایران رتبه ای به دست نیاورده بودند.
همچنین بر خلاف سالهای گذشته دانشگاه هاروارد در سطح جهان رتبه اول را به دست نیاورده است بلکه این بار موسسه تکنولوژی کالیفرنیا رتبه اول جهان را به دست آورده است و در پی آن دانشگاه های هاروارد، استنفورد، آکسفورد، پرینستون، کمبریج، MIT، امپریال کالج لندن، دانشگاه شیکاگو و دانشگاه کالیفرنیا برکلی رتبه های دوم تا دهم را به خود اختصاص داده اند.طبقه بندی: اخبار دانشگاه ها، 
برچسب ها: دانشگاه صنعتی شریف، تایمز، QS، هاروارد، استنفورد، آکسفورد، پرینستون، کمبریج، MIT، امپریال کالج لندن، دانشگاه شیکاگو،
نوشته شده توسط admin

آخرین مطالب
تبلیغات

اشتراک ایمیلی

ایمیل خود را وارد کنید تا جدیدترین مطالب وبلاگ برایتان ارسال شود.

نکته:
1- بعد از وارد کردن ایمیل خود، باید بر روی لینک فعال سازی که به ایمیل شما ارسال می شود کلیک نمایید، در غیر اینصورت اشتراک شما غیرفعال خواهد ماند.
2- از وارد کردن www در اول آدرس ایمیل خود، خودداری کنید.

آرشیو مطالب
نظر سنجی
نظر شما در مورد این وبلاگ چیه؟
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin