تبلیغات
بازارکار و آگهی های استخدام - استخدام ۱۰ هزار ناظر کشاورزی در کشور
جدیدترین آگهی های استخدامی دولتی و غیر دولتی

ما را در گوگل محبوب کنید


بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 17 مهر 1390
علی میرزایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در فومن با اشاره به وضعیت استخدام ناظران بخش کشاورزی به ویژه در زمینه دام و برنج اظهار داشت: استخدام ناظران کشاورزی کمک بزرگی به این بخش است.
وی با بیان اینکه استخدام ۱۰ هزار نفر ناظر کشاورزی جزو مصوبات مجلس است، افزود: مجلس این موضوع را مصوب کرد و دولت نیز تعهد دارد تا در مدت سه سال ۱۰ هزار ناظر در کشور را جذب کند.
نماینده مردم فومن و شفت در مجلس ادامه داد: در حال حاضر مقدمات کار فراهم شده و از امسال جذب این ناظران در زمینه برنج و دام و دیگر محصولات کشاورزی انجام می‌شود.
این مسئول درباره وضعیت مشکلات گلخانه‌داران استان بیان داشت: گلخانه‌داران از بحران برف سال ۸۳ گیلان دچار مشکل شدند و هنوز این مشکل برطرف نشده است.
میرزایی اضافه کرد: واحدهای گلخانه‌ای پس از احداث بدون اینکه ریالی درآمد داشته باشند در بحران برف سنگین سال ۸۳ و ۸۶ تخریب شدند و از آنجا که وام گرفته بودند اکنون بانک عامل به دنبال اصل طلب خود است و گلخانه‌داران با توجه به اینکه درآمد و تولیدی در این مدت هفت سال نداشتند دچار مشکل جدی شدند.
وی با بیان اینکه دولت این مشکل را برای گلخانه‌داران ایجاد کرده است، تصریح کرد: قرار است در جلسه‌ای با عزیزی معاون راهبردی و نظارتی رئیس جمهور داشته باشیم و بتوانیم بدهی گلخانه‌داران را که دولت این مشکل را برای آنها ایجاد کرده در لایحه بودجه سال ۹۱ منظور کنیم و از محل این بودجه دولت مشکل گلخانه‌داران را برطرف کند در غیر این صورت مشکل بدهی گلخانه‌داران قابل حل نیست.
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس تقسیط پنج ساله را به صلاح گلخانه‌داران ندانست و اذعان داشت: گلخانه‌داران به دلیل عدم تولید و نداشتن درآمد نمی‌توانند بدهی‌های خود را بازپرداخت کنند، ولی ما معتقد هستیم که باید دولت ورود کند و بدهی این گلخانه‌داران به بانک را به عنوان خسارت برف در قانون بودجه ببیند و کمک کند تا آنها بتوانند پول بانک کشاورزی را پرداخت کنند.طبقه بندی: اخبار بازارکار، 
برچسب ها: ناظر، کشاورزی،
نوشته شده توسط admin

آخرین مطالب
تبلیغات

اشتراک ایمیلی

ایمیل خود را وارد کنید تا جدیدترین مطالب وبلاگ برایتان ارسال شود.

نکته:
1- بعد از وارد کردن ایمیل خود، باید بر روی لینک فعال سازی که به ایمیل شما ارسال می شود کلیک نمایید، در غیر اینصورت اشتراک شما غیرفعال خواهد ماند.
2- از وارد کردن www در اول آدرس ایمیل خود، خودداری کنید.

آرشیو مطالب
نظر سنجی
نظر شما در مورد این وبلاگ چیه؟
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin