تبلیغات
بازارکار و آگهی های استخدام - استخدام 41 نفر در کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی
جدیدترین آگهی های استخدامی دولتی و غیر دولتی

ما را در گوگل محبوب کنید


بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 18 مهر 1390
رئیس اداره اداری مالی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی از برنامه ریزی برای استخدام 41 نفر در این مجموعه در سراسر استان خبر داد.
ژیلا اشرفی در گفتگو با مهر افزود: این استخدام در راستای استخدام سراسری نهاد کتابخانه های عمومی کشور صورت می گیرد که سهمیه استان 41 نفر تعیین شده است.

وی تصریح کرد: نهاد کتابخانه های عمومی کشور برای تکمیل نیروی متخصص در رشته های شغلی کتابدار، روابط عمومی، امور مشارکت ها، امور انجمنها، آمار، برنامه ریزی، عمران، فناوری اطلاعات و اداری و مالی از طریق برگزاری آزمون و مصاحبه، از بین افراد واجد شرایط دعوت به همکاری می کند.

اشرفی در خصوص زمان ثبت نام این آزمون گفت: ثبت نام متقاضیان از 20 مهر جاری آغاز و تا پایان مهرماه نیز ادامه خواهد یافت.

وی یادآور شد: ثبت نام از طریق سامانه اینترنتی ثبت نام به آدرس (WWW.IRANPL.IR) انجام می پذیرد و تاریخ مذکور قابل تمدید نخواهد بود.

رئیس اداره اداری مالی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی یادآور شد: از 41 نفر سهمیه استخدامی استان 39 نفر به عنوان کتابدار، یک نفر کارشناس برنامه ریزی و یک نفر نیز به عنوان کارشناس منابع به کارگیری خواهند شد.

وی اظهار داشت: هم اکنون 294 نفر در کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی فعال هستند که  سهم تبریز از این تعداد، 138 نفر است.طبقه بندی: لیسانس،  استخدام دولتی،  آذربایجان شرقی، 
برچسب ها: کتابخانه، نهاد، تبریز، اینترنتی، استان،
نوشته شده توسط admin

آخرین مطالب
تبلیغات

اشتراک ایمیلی

ایمیل خود را وارد کنید تا جدیدترین مطالب وبلاگ برایتان ارسال شود.

نکته:
1- بعد از وارد کردن ایمیل خود، باید بر روی لینک فعال سازی که به ایمیل شما ارسال می شود کلیک نمایید، در غیر اینصورت اشتراک شما غیرفعال خواهد ماند.
2- از وارد کردن www در اول آدرس ایمیل خود، خودداری کنید.

آرشیو مطالب
نظر سنجی
نظر شما در مورد این وبلاگ چیه؟
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin