تبلیغات
بازارکار و آگهی های استخدام - 610نیروی حق التدریسی در آموزش و پرورش استخدام شدند
جدیدترین آگهی های استخدامی دولتی و غیر دولتی

ما را در گوگل محبوب کنید


بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 30 آبان 1390
معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: 610 نیروی حق التدریسی و 120 نیروی سوادآموزی در این استان استخدام شدند.
سیدعبدالصالح صمدی نسب در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: این افراد شامل نیروهای حق التدریس بامدرک فوق دیپلم و سابقه پنج سال و لیسانس با سابقه چهارسال فعالیت مستمر در آموزش و پرورش هستند.
وی بیان کرد: نیروهای سوادآموزی مشمول ماده پنج که بالای 60 ماه سابقه خدمت دارند نیز به صورت پیمانی و آزمایشی استخدام شدند.
معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: احکام این افراد هم اکنون صادر شده و باید از 28 آبان به ادارات آموزش و پرورش محل خدمت خود مراجعه کنند.
وی یادآور شد: استخدام 110 نفر باقیمانده معلمان حق التدریس با مدرک فوق دیپلم که پرونده آنها دارای نقص است، در حال پیگیری است.
صمدی نسب عنوان کرد: ازمجموع یک هزار 386 نیروی حق التدریسی آموزش و پرورش استان، 665 نفر در سال گذشته و 610 نفر در سال جاری استخدام شدند.طبقه بندی: اخبار بازارکار،  کهگیلویه و بویراحمد، 
برچسب ها: حق التدریسی، آموزش و پرورش،
نوشته شده توسط admin

آخرین مطالب
تبلیغات

اشتراک ایمیلی

ایمیل خود را وارد کنید تا جدیدترین مطالب وبلاگ برایتان ارسال شود.

نکته:
1- بعد از وارد کردن ایمیل خود، باید بر روی لینک فعال سازی که به ایمیل شما ارسال می شود کلیک نمایید، در غیر اینصورت اشتراک شما غیرفعال خواهد ماند.
2- از وارد کردن www در اول آدرس ایمیل خود، خودداری کنید.

آرشیو مطالب
نظر سنجی
نظر شما در مورد این وبلاگ چیه؟
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin