تبلیغات
بازارکار و آگهی های استخدام - اطلاعیه مرکز جذب و آزمون قوه قضاییه در زمینه آزمون تشریحی قضاوت سال 93
جدیدترین آگهی های استخدامی دولتی و غیر دولتی

ما را در گوگل محبوب کنید


بدین وسیله به اطلاع داوطلبان شركت در مرحله دوم فرآیند جذب عمومی تصدی منصب قضا قوه قضائیه در سال 1393 (مرحله تشریحی) می‌رساند كه آزمون مذكور صبح روز جمعه مورخ 26/10/93 منحصراً در شهر تهران برگزار می‌شود. فرآیند برگزاری آزمون از ساعت 8:00 صبح آغاز و درهای ورود به جلسه امتحان نیم ساعت قبل از شروع فرآیند برگزاری آزمون بسته خواهد شد، لذا كلیه داوطلبان می‌بایست قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.
لینك مربوط به كارت و برگ راهنمای شركت در آزمون از روز سه‌‌شنبه 23/10/93 بر روی سایت اطلاع‌رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد و متقاضیان می‌توانند با وارد كردن اطلاعات خود شامل: شماره پرونده، كد رهگیری یا نام و نام‌خانوادگی، سال تولد و شماره کارت ملی نسبت به پرینت آن اقدام نمایند. بدیهی است كه هر داوطلب برای شرکت در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکسدار خود را ارائه نماید.
چنانچه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون هرگونه اشکالی در کارت ورودی خود داشته باشند می‌توانند در روز پنج شنبه مورخ 25/10/93 صبح از ساعت 8/00 تا 12/00 و بعدازظهر از ساعت 14/00 تا 17/00 با شماره تلفن 36270057 پیش‌شماره 026 (ستاد برگزاری آزمون) تماس حاصل نمایند.

مركز جذب وآزمون مركزمعاونت آموزشی وتحقیقات قوه قضائیه


منبع: sanjesh.org
طبقه بندی: اخبار بازارکار، 
برچسب ها: قوه قضاییه، قاضی، قضاوت، آزمون،
نوشته شده توسط admin

آخرین مطالب
تبلیغات

اشتراک ایمیلی

ایمیل خود را وارد کنید تا جدیدترین مطالب وبلاگ برایتان ارسال شود.

نکته:
1- بعد از وارد کردن ایمیل خود، باید بر روی لینک فعال سازی که به ایمیل شما ارسال می شود کلیک نمایید، در غیر اینصورت اشتراک شما غیرفعال خواهد ماند.
2- از وارد کردن www در اول آدرس ایمیل خود، خودداری کنید.

آرشیو مطالب
نظر سنجی
نظر شما در مورد این وبلاگ چیه؟
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin